Cras a elit sit amet leo accumsan volutpat. Suspendisse hendreriast ehicula leo, vel efficitur felis ultrices non. Cras a elit sit amet leo acun volutpat. Suspendisse hendrerit vehicula leo, vel efficitur fel.

tsetestestew Fayans, Seramik ve Kalebodur Döşeme, Yenileme ve Bakım İşlerinde Usta İşçilik Garantisi Veriyoruz. Öncelikle hangi mekana seramik döşetecekseniz, ona uygun teknik özellikler taşıyan bir tip seçmelisiniz. Çünkü seramik karoların teknik özellikleri, kullanım birimlerinin farklılıklarına göre ayarlanmaktadır. Örneğin, yoğun insan trafiği olan mekanlarda, sırlı yüzeyi aşınmaya daha dirençli olan seramikler kullanılmalıdır. Döşemeye başlamadan önce, yetkili satıcıdan satın alacağınız ürünün miktarını, uygulama yapılacak alanın metrajına, yaklaşık yüzde dört civarında kesme ve zayıat payı ilave ederek bulunmalıdır. Bu noktaya dikkat etmezseniz, iş bittiğinde eksik malzemeyle karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir. Ayrıca gelecekte olası tamir ve değiştirme işlemleri başınıza geldiğinde eğer seçmiş olduğunuz serinin devamı yoksa, başınıza ciddi bir dert açılmış demektir. Seramik karolar fabrikasyon ürünlerdir ama herşeye rağmen yine de, küçük de olsa bir boyut farkı bulunabilir. Örneğin 30x30 cm. boyutlarında bir yer karosu için artı eksi %0,5 olarak saptanmış olan boyut toleransına uygun olarak, iki karo arasında 1.5 mm.lik bir oynama söz konusu olabilir. Bunu bertaraf etmenin bir yolu vardır; düzgün bir görünüm elde edebilmek için seramik karolar en az 3 mm. derzli olarak döşenmelidir. Şantiyede yapılan boyut kontrollerinde mutlaka kumpas kullanılmalıdır. Gözle ya da şerit metreyle yapılan kontroller yanıltıcı olabilir. Seramik döşenecek zeminin; düzgün, kuru, tozsuz, yağsız, gressiz ve temiz olmasına dikkat ediniz.

hjgjhgjgjhghjghjgjggjhghjghjghjjbhkjjkhjkgjhghjghjghjgghjj

Cras a elit sit amet leo accumsan. Suspendisse hendrerit.

Cras a elit sit amet leo accumsan. Suspendisse hendrerit.

Cras a elit sit amet leo accumsan. Suspendisse hendrerit.

Cras a elit sit amet leo accumsan. Suspendisse hendrerit.

GET IN TOUCH

Send Us a Message and Learn More About Our Services

Cras a elit sit amet leo accumsan volutpat. Suspendisse hendreriast ehicula leo, vel efficitur felis ultrices non. Cras a elit sit amet.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

TESTIMONIALS

What People Say