27106
YÜKLENİYOR...

Hakkımızda

Altun Mühendislik, sıhhi tesisat temeliyle kurulan, teknolojiyi yakından takip ederek tesisattaki hasarsız kaçakları bulma kabiliyetini kazanmıştır. İnşaat sektöründeki ilerlemeyi görüp yatırımlarını arttırarak Elektrik Tesisatı, Alçı ve Boya uygulamaları, PVC kapı pencere sistemleri, Mermer ve Granit döşemeleri-basamakları, Mantolama ve Isı Yalıtımı uygulamaları, Mobilya ve ahşapta uygulamaları vs. gibi işlerde faaliyetlerine devam etmektedir.
 

Ömür İbrahim ALTUNIŞIK’ tan Teşekkür Yazısı,

Yaptığımız işleri ve insan kaynaklarımızı modern çağın teknolojisi ile geliştirip siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çağın gerektirdiği teknolojik ekipmanlar, profesyonel ekiplerimiz ve kullanılan malzeme kalitesiyle yapılan uygulamalarda önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Altun Tesisat olarak çıkmış olduğumuz bu yolda Mersin, Adana, Hatay ve Gaziantep illerinde çeşitli uygulamaları zamanında, eksiksiz, kaliteli bir şekilde tamamladığımızı; müşterilerimizden memnuniyet sözcükleriyle duymak bizi ziyadesiyle memnun etmektedir. Severek yaptığımız işlerimize aynı şekilde disiplin ve özveri ile devam edeceğiz. Bizim için her bir müşteri bir sonraki müşterimizin referansıdır.

Bize reklama bütçesi ayırtma gereği bırakmayan, reklamımızı tanıdıklarına ve çevresine yapan müşterilerimize bu destekleri için müteşekkiriz.


                                                                                                                                        Altun Mühendislik
                                                                                                                                  Ömür İbrahim ALTUNIŞIK